Fotoselli Otomatik Kapılar

Otomatik Kapı SistemleriOtomatik Kapı Sistemleri

otomatik kapı, motorlu kepenk, otomatik panjur, panjur, bariyer, fotoselli kapılar, fotoselli kapı ekipman ve yedek parçaları, fotoselli kapı mekanizmaları, aprimatik açkı mekanizması, seksiyonel kapılar, fotoselli kapı radarı, emniyet fotoseli, fotoselli kapı kilidi, 90 Derece Kapı motorları

 

Hakkımızda

 

Otomatik Kapı Sistemleri

Teknolojinin getirdiği yenilikleri hızla takip eden üretim ve hizmet alt yapısı ile Kaya Kapı, otomasyon ve Otomatik kapı sektöründe müşterilerine kaliteli ürün kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlandırma amacıyla kurulmuştur.

Ürün ve hizmet kalite ve çeşitliliğini sürekli artıran firmamız konusunda uzman çalışanları, dünyanın önde gelen üreticilerinin ürettiği ürün ve ürün yedek parçaları ile projelerinizi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamakta ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetim anlayışı ile çalışmaktadır.

Motorlu kepenk, motorlu Panjur, bariyer, yana kayar kapı motoru, cam balkon sistemleri, Fotoselli Kapılar, otomatik kapı, fotoselli kapı ekipman ve yedek parçaları, fotoselli kapı mekanizmaları, Aprimatik Açkı Mekanizması, Seksiyonel Kapılar, Kapı Kontrol Sistemleri, Fotoselli Kapı Radarı, Emniyet Fotoseli, Fotoselli Kapı Kilidi, Kayar Kapı Motorları, 90 Derece Kapı motorları konularında İstanbul'da ürün ve hizmet üreten KAYA KAPI Yapı Otomasyon İnş. Tah. SAN. TİC. LTD. ŞTİ , otomatik kapı sektörünün Ülkemizin lider firmalarından biridir.

Kaya yapı otomasyon kulvarında lider firma olarak, uzman ekipleri ile projelerini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktır. Kaya yapı otomasyon tecrübeli kadrosu ile yapı otomasyon ürünleri montajlarında ve teknik destek hizmetlerinde, birinci sınıf malzeme, işçilik ve hız ile müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul etmiştir.

Fotoselli Kapılar ve Otomatik Kapılar Motorlu Panlur ve Kepenk Sistemleri Bariyer Sistemleri Yana Kaya Kapılar ve Kapı Motorları